Model YZAC-18GHBP-P100
Snaga 230 V - 50 Hz
Dimenzije Unutrašnja jedinica 910 x 344 x 265 mm
Dimenzije Vanjska jedinica 912 x 362 x 602 mm
Razina buke Unutrašnja jedinica 39 dB
Razina buke Vanjska jedinica 53 dB
Kapacitet grijanja 5420 W
Kapacitet hlađenja 5275 W
Garancija 2 godine
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Klima inventer 18" Wi-Fi YZAC-18GHBP-P100