Model SXGP900XFBE
Zapremina 3300l/h
Težina 16.9 kg
Dužina kabla 1m
Opis Maksimalni podešeni pritisak bar: 1/3 bar
IP zaštita IPX4
Opis Maksimalna radna visina: 8 M
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Hidropak 900W SXGP900XFBE
STANLEY
Šifra artikla: 229812
Stanje: Dostupno
Tip proizvoda: Hidropak; Snaga: 900W; Napon: 230V / 50 Hz; Model: SXGP900XFBE; Zapremina:...