Model DWS10501
Snaga 1050 W
Napon 220-240V 50/60Hz
Broj obrtaja 600 2300 o/min
Opis Prečnik brusne ploče: 215 mm
Opis Prečnik brusnog papira: 225 mm
Opis Prečnik cijevi: 32 mm
Opis Sa fleksibilnom cijevi dužine 4 m
Težina 3.72 kg
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Šlajfarica za rigips 1050W DWS10501
INGCO TOOLS
Šifra artikla: 213202
Stanje: Nedostupno
Tip proizvoda: Šlajfarica; Tip: Za rigips; Model: DWS10501; Snaga: 1050 W; Napon: 220-240V...