Model CRSLI1151
Napon 20 V
Broj udaraca u praznom hodu 0 - 3200 / min
Dubina reza Čelik 8 mm, drvo 115 mm
Napomena Punjač i baterija ne dolaze u setu.
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Pila sabljasta 20V bez baterije CRSLI1151
INGCO TOOLS
Šifra artikla: 180492
Stanje: Nedostupno
Tip proizvoda: Pila sabljasta; Model: CRSLI1151; Napon: 20 V; Broj udaraca u praznom hodu:...