Model MT2S18002
Opis Brzina bez opterećenja: 3600 o/min
Opis Veličina oštrice: 305 mm x 30 mm
Opis Veličina stola: 310mmx480mm
Opis Opseg rezanja ukosnom pilom: lijevo 45°-desno 60°
Opis Opseg nagiba tijela pile: 0°-lijevo 45°
Opis Opseg klizanja tijela pile: 185 mm
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Pila kružna stolna 1800W MT2S18002
INGCO TOOLS
Šifra artikla: 232551
Stanje: Nedostupno
Tip proizvoda: Pila kružna stolna; Tip: Cirkular; Snaga: 1800W; Napon: 220 - 240V; Model:...