Model CDSLI2042006
Opis Brzina u praznom hodu: 0-4200 o/min
Opis Maksimalni obrtni moment: 30 Nm
Opis Maksimalni prečnik vijka: 4,2 mm
Opis Tip bita: 1/4" Hex
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Izvijač aku 20V 1/4" Hex bez baterije CDSLI2042006
INGCO TOOLS
Šifra artikla: 232540
Stanje: Dostupno
Tip proizvoda: Izvijač; Tip: Aku; Opis: Bez baterije; Napon: 20V; Model: CDSLI2042006; Opi...