Model CKLI2006
Vrsta baterije Li-Ion
Kapacitet baterije 2x2.0 Ah
Napon 20 V
Broj obrtaja u praznom hodu 0-400 / 0-1500 o / min (bušilica)
Broj obrtaja u praznom hodu 0-1300 / 0-2100 o / min (odvijač)
Najveći okretni moment 45 Nm bušilica / 170 Nm odvijač