Model CDLI200515
Opis Brzina praznog hoda: 0-400/0-1500 o/min
Opis Maksimalni obrtni moment: 45 Nm
Opis Kapacitet stezne glave: 0,8-10 mm (1/32-3/8")
Opis Mehanički 2-brzinski mjenjač
Opis Integrisano LED radno svjetlo
Sadržaj 1 kom Cr-V 65mm bit
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Bušilica Aku 20V bez baterije CDLI200515
INGCO TOOLS
Šifra artikla: 232504
Stanje: Nedostupno
Tip proizvoda: Bušilica; Tip: Aku; Napon: 20V; Opis: Bez baterije; Model: CDLI200515; Opis...