Model ING-MMA16021E
Napon 1~230V / 50-60 Hz
Opis Izlazna struja: 15-160A
Opis Radni ciklus: 160A@20%
Opis LED displej
Opis Napon bez opterećenja: 80V
Opis Prečnik elektrode: 1,6-4,0 mm
Opis Anti-stick/Hot start/Arc-force
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Aparat za varenje 1-230V 160A ING-MMA16021E
INGCO TOOLS
Šifra artikla: 232553
Stanje: Nedostupno
Tip proizvoda: Aparat za varenje; Model: ING-MMA16021E; Napon: 1~230V / 50-60 Hz; Opis: Iz...