Model FX-WKS1700
Snaga 5.2 kW
Maks. broj obrtaja 1400 ob/min
Dimenzije lista 700 mm
Napon 400 V
Kapacitet rezanja 250 - 1200 mm
Recenzije (0)
Ostavite svoju recenziju i mišljenje o proizvodu
Monri (kartično plaćanje)
Plaćanje na rate
Plaćanje pouzećem (na adresi)
Virmansko plaćanje
Mjesto preuzimanja
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Vogošća Igmanska bb (krug Unis-Pretis)
Radno vrijeme: ponedjeljak - subota: 08:00-17:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Velešići Halida Kajtaza b.b.
Radno vrijeme: ponedjeljak - nedelja: 07:30-21:00
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Nedžarići Munira Gavrankapetanovića 1
Penny plus d.o.o. Sarajevo – PJ Blažuj Mostarsko raskršće bb
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 080 02 02 61.
Napomena: U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Cirkularna pila za granje FX-WKS1700
FUXTEC
Šifra artikla: 119495
Stanje: Nedostupno
Model: FX-WKS1700; Snaga: 5.2 kW; Maks. broj obrtaja: 1400 ob/min; Dimenzije lista: 700 mm...